Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | L'Issue Derobee |
| Year | 1974 |
| Dimensions | 36 x 54 cm |
| Edition | 220 |
| medium | Arches Vellum |
| Source | Jacques Dupin, L'Issue Derobee |
| Reference | Cramer, n?187 |
| Editor | Maeght |








