Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | New-York City : Plaza |
| Year | 1964 |
| Dimensions | 50 x 65 cm |
| Signature | Signed in the plate |
| Reference | Field 64-3 C / Michel & Lopsinger #114e/, Sahli #64e |
| Provenance | JP.Schneider's Collection |













