Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Giant Beliagog |
| Year | 1970 |
| Dimensions | 45 x 33 cm |
| Edition | 125 |
| medium | Arches Vellum |
| Signature | Signed in pencil |
| Reference | Field 70-10 (p. 60-61) |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Giant Beliagog |
| Year | 1970 |
| Dimensions | 45 x 33 cm |
| Edition | 125 |
| medium | Arches Vellum |
| Signature | Signed in pencil |
| Reference | Field 70-10 (p. 60-61) |