Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Flordali – Heart of Strawberries |
| Year | 1969 |
| Dimensions | 75 x 56 cm |
| Edition | EA |
| Signature | Hand Signed |
| Reference | Official Michler / L?psinger catalogue page 175, image 345. |













