Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Bathers |
| Year | 1946 |
| Period | 1940-1949 |
| Dimensions | 48 x 33 cm |
| Signature | Signed in the plate |
| Printer | Albert Carman |
| Source | From Picasso Fiften Drawings |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Bathers |
| Year | 1946 |
| Period | 1940-1949 |
| Dimensions | 48 x 33 cm |
| Signature | Signed in the plate |
| Printer | Albert Carman |
| Source | From Picasso Fiften Drawings |