Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Argus |
| Year | 1962 |
| Dimensions | 76 x 56 cm |
| Edition | 150 |
| Signature | Handsigned and Numbered |
| Reference | Field 63-3A / Michler & Lopsinger 116 |
| medium | On Arches Paper |
| Editor | Pierre Argillet |















