Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Bloody Ford |
| Year | 1975 |
| Dimensions | 45 x 33 cm |
| Signature | Hand Signed |
| Edition | 38/100 from the rare deluxe suite aside from the standard edition |
| Source | La Qu?te du Graal |
| Reference | Michler-L?psinger 778-779 |






