Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The War |
| Year | 1967 |
| Dimensions | 38 x 28 cm |
| Edition | 235 |
| medium | Arches Vellum |
| Signature | Embossed Signature |
| Reference | Field 67-10 (p. 34-35) |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The War |
| Year | 1967 |
| Dimensions | 38 x 28 cm |
| Edition | 235 |
| medium | Arches Vellum |
| Signature | Embossed Signature |
| Reference | Field 67-10 (p. 34-35) |