Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Venus in Furs |
| Year | 1968 |
| Dimensions | 41cm x 30.5cm |
| Edition | 294 |
| medium | Rives Vellum |
| Signature | Printed |
| Reference | Field 68-6 (p. 40-41). |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Venus in Furs |
| Year | 1968 |
| Dimensions | 41cm x 30.5cm |
| Edition | 294 |
| medium | Rives Vellum |
| Signature | Printed |
| Reference | Field 68-6 (p. 40-41). |