Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Venus, Mars and Cupidon |
| Year | 1971 |
| Dimensions | 76 x 56 cm |
| Edition | EA |
| Signature | Hand Signed |
| medium | Rives Vellum |
| Reference | L?psinger 195 |
| Source | Homage to D?rer |







