Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Lost Paradise |
| Year | 1974 |
| Dimensions | 56 x 44.5 cm |
| Edition | 225 |
| Signature | Signed in pencil |
| Reference | Field 74-11 G / Michler & Lopsinger 713 E |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Lost Paradise |
| Year | 1974 |
| Dimensions | 56 x 44.5 cm |
| Edition | 225 |
| Signature | Signed in pencil |
| Reference | Field 74-11 G / Michler & Lopsinger 713 E |