Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Abstract Composition |
| Year | 1973 |
| Period | 1970-1979 |
| Dimensions | 33.5 x 24.3 cm |
| Edition | HC (Hors Commerce) |
| Signature | Handsigned in pencil |
| Reference | Mourlot 903 |
| Printer | PolÃgrafa |



