Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Abstract Composition |
| Year | 1975 |
| Period | 1970-1979 |
| Dimensions | 33 x 25,5cm |
| Edition | 5000 |
| medium | Rives Vellum |
| Reference | Mourlot 1256 |
| Source | Miro Lithographe II |










