Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Abstract Composition |
| Year | 1962 |
| Dimensions | 39 x 28.5 cm |
| Edition | 170 |
| Reference | Jørgen Ã…gerup 137 – 146 |
| Printer | Les Bibliophiles Comtois |
| Source | From La tentation de l’Occident |










