Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Carmen |
| Year | 1961 |
| Dimensions | 38 x 28 cm |
| Signature | Printed |
| Editor | Societe de Diffusion Artistique |
| Source | Gitans et Corridas |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Carmen |
| Year | 1961 |
| Dimensions | 38 x 28 cm |
| Signature | Printed |
| Editor | Societe de Diffusion Artistique |
| Source | Gitans et Corridas |