Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Green River |
| Year | 1974 |
| Dimensions | 55,3 x 27,7 cm |
| Editor | Maeght |
| Reference | Mourlot n° 728, Cramer n° 95 |
| Signature | Unsigned, edition of approximately 10,000 |
No products in the cart.
Continue shopping€1,250
Double-page spread from the 1974 book “Chagall” by André Pieyre de Mandiargues.
In stock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Green River |
| Year | 1974 |
| Dimensions | 55,3 x 27,7 cm |
| Editor | Maeght |
| Reference | Mourlot n° 728, Cramer n° 95 |
| Signature | Unsigned, edition of approximately 10,000 |