Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Kafka |
| Year | 1946 |
| Dimensions | 30.5 x 24.5 |
| Edition | 300 |
| medium | Velin Paper |
| Printer | Atelier Mourlot, Paris |
| Editor | Maeght |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Kafka |
| Year | 1946 |
| Dimensions | 30.5 x 24.5 |
| Edition | 300 |
| medium | Velin Paper |
| Printer | Atelier Mourlot, Paris |
| Editor | Maeght |