Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Marine Mountains |
| Year | 1961 |
| Dimensions | 38 x 28 cm |
| Edition | 200 |
| medium | Rives Vellum |
| Editor | S. l. (Paris), Les Messagers du Livre |
| Source | COCTEAU. ? VERDET (Andre). Montagnes marines. |








