Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Normandie |
| Year | 1969 |
| Period | 1960-1969 |
| Dimensions | 46.5 x 34 cm |
| Edition | 1040/1700 |
| Signature | Printed |
| Printer | Matthieu et Draeger |
| Reference | Catalogue raisonne Michler & Lopsinger Ref. 1222-1228 |













