Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Red |
| Year | Circa 1950 |
| Dimensions | 56 x 42 cm |
| Edition | 228/300 |
| Signature | Signed in pencil |
| Frame | Yes |
No products in the cart.
Continue shopping| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | Red |
| Year | Circa 1950 |
| Dimensions | 56 x 42 cm |
| Edition | 228/300 |
| Signature | Signed in pencil |
| Frame | Yes |