Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 10 × 10 cm |
| Artist | |
| Title | The Lord and the Lady |
| Year | 1972 |
| Dimensions | 32.5 x 25 cm |
| Edition | 800 |
| Reference | Mourlot 332 |
| Source | From Souvenirs et portraits d'artistes |
| Printer | Mourlot |










